Gaukite pačias karščiausias ir svarbiausias naujienas pirmieji.

Naujienos

FA Ateitis Naujasis futbolo sezonas jau startuoja

FA Ateitis skelbia naująjį sporto sezoną. Nuo šio sezono startuojame su dar viena amžiaus grupe: skelbiame atrankas į FA Ateitis 2014 m. komandą.

Taip pat aktyviai kviečiame ir priimame visus norinčius aukšto sportinio lygio treniruočių bei puikių treniruočių sąlygų Vilniaus mieste, su aukščiausio lygio futbolo specialistais.

FA Ateitis kviečia prisijungti prie

2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 ir 2006 m. komandas.

Registracija į bandomasias treniruotes telefonu +370 686 74 763 arba el.paštu info@ateitisfa.lt

Ateitis CUP 2022 turnyras

Ateitis CUP tarptautinis futbolo turnyras vaikams ir jaunimui šį sezoną žada daug naujienų. Pagaliau po ilgo covid19 pandemijos laikotarpio visame pasaulyje ir karo situacijos Ukrainoje, Ateitis CUP turnyras stengiasi ir toliau dirbti ir organizuoti aukšto sportinio meistriškumo turnyrus vaikams ir jaunimui. Tad šį sezoną turnyro komanda pristatė turnyrų datų lentelę ne tik Vilniuje, tačiau ir pirmą kartą turnyro istorijoje datų lenteles Batumio mieste, Sakartvele. Naujasis projektas Sakartvele jau startuoja rugsėjo mėnesį.

Džiugu, kad ir elitinės Europos akademijos ir vėl pradeda aktyviai registruoti savo komandas į mūsų turnyrus, tad Ateitis CUP 2022 Autumn (Vilniuje) ir Ateitis CUP 2022 Batumi (Sakartvelas) laukia tokių top akademijų komandų kaip FC Juventus (Italija), SL Benfica (Portugalija), AC Milan (Italija), Dinamo Tbilisi (Sakartvelas) ir kiti.

Mūsų visų amžiaus grupių akademijos komandos kaip ir kasmet dalyvaus Ateitis CUP turnyruose Vilniuje ir Batumyje, kur įgaus dar daugiau patirties ir naujų įgūdžių, besivaržydami su elitinėmis Europos komandomis.

Sekite daugiau naujienų šiame puslapyje: www.ateitiscup.lt

Treniruočių pradžia

Jau sausio antrąją dieną startuojame įprastu treniruočių grafiku. Tikimės, kad pavyko pailsėti žiemos atostogų pirmąją savaitę, o dabar kviečiame ir vėl sportuoti. Treneriai laukia Jūsų.

FA Ateitis komanda

Rudens atostogos

Skelbiame Rudens atostogos nuo spalio 31 dienos iki lapkričio 7 dienos! Komandoms, kurios šiuo laikotarpiu turės varžybas, treneriai informuos dėl galimų treniruočių atostogų metu!
Ramių ir gerų rudens atostogų – pasimatysime jau netrukus futbolo aikštėje.
FA Ateitis komanda


FA Ateitis ir SL Benfica

FA Ateitis ir SL Benfica 2010 m. komandos pirmąjį kartą susitiko šį savaitgalį Ateitis CUP 2022 Rudens turnyre! Nors varžovams ir nusileidome, tačiau džiugu, kad galime tobulėti kaip komanda tokių top akademijų varžybose! Jei ir tu nori nuolat žaisti su aukščiausio lygio Europos komandomis – prisijunk prie mūsų! FA Ateitis akademijoje sportuoja vaikai nuo 2014 m. iki 2006 m. gimimo! Daugiau informacijos info@ateitisfa.lt arba telefonu 868674763!

Ateitis CUP 2022 Rudens turnyras

Jau daugiau nei dvylika metų FM Ateitis organizuoja vieną didžiausių bei stipriausių futbolo turnyrų Europoje vaikams ir jaunimui. Šį sezoną mūsų laukia net 10 amžiaus grupių turnyrų: nuo 2016 m. iki 2006 m. gimimo vaikų. Kaip ir visuomet džiaugiamės, kad į Lietuvą atvyksta tokių futbolo klubų akademijų auklėtiniai kaip FC Juventus (Italija), SL Benfica (Portugalija), AC Milanas (Italija), RFS (Latvija), FC Peterborough United (Anglija), Atalanta (Italija), BWB 03 (Anglija) ir dar daugelis kitų elitinių komandų. Kaip ir visuomet, mūsų akademijos auklėtiniai dalyvauja visuose turnyruose, kuriuose semiasi neįkainojamos patirties su stipriausiomis Europos komandomis. Tikime, kad laikui einant mūsų turnyras taps pasaulinio lygio renginiu. 

Ateitis CUP 2022 Ruduo startavo spalio 7 dieną, o baigiasi tik gruodžio 4 dieną. Tad jei norite pamatyti gražų ir įtraukiantį jaunųjų talentų žaidimą – ateikite į Sportimos areną, kur ir vyksta visi mūsų renginiai. O jei atvykti negalite – stebėkite visas varžybas tiesiogiai per FM Ateitis Youtube kanalą.

Daugiau informacijos www.ateitiscup.lt

O visas nuotraukas rasite Ateitis CUP Facebook ir Instagram paskyrose.

Vartininkų treniruotės

Pagal futbolo taisykles yra tik dviejų tipų žaidėjai – vartininkai ir visi kiti. Vartininkas yra paskutinė gynybos linija futbole. Tai unikali ir svarbi pozicija – reikalingas ne tik geras sportinis pasirengimas, bet ir aštri reakcija, nuojauta bei geras psichologinis pasiruošimas. Dažnai vartininkas tampa komandos lyderiu, vedliu – iš savo pozicijos jis geriausiai mato aikštę ir gali padėti savo komandos draugams sėkmingai atakuoti. Tad jei Tu manai, kad esi pasiruošęs išbandyti save šioje pozicijoje – ateik pas mus! Mes tau padėsime greit išmokti visų vartininko paslapčių profesionalių treniruočių metu su vienu geriausių vartininkų treneriu Lietuvoje! Garantuojame daug praktikos ir varžybų bei futbolo turnyrų! O svarbiausia – fantastiškus naujus draugus.

Kviečiame visus norinčius nuo 2014 iki 2006 m. gimimo. 

Vartininkų treneris Algirdas Surgautas kviečia pirmadieniais visus vaikus 2014-2010 m. gimimo nuo 18:10 val. o nuo 19:00 val. kviečiami vaikai nuo 2009 m. gimimo ir vyresni. Treniruočių vieta – Sportimos maniežas.

Dėl bandomųjų vartininkų treniruočių skambinkite ar rašykite: +37068674763 info@ateitisfa.lt

SL Benfica ir FA Ateitis projektas

Karščiausios naujienos! Šią vasarą buvo pasirašytas kontraktas tarp Portugalijos super klubo SL Benfica ir akademijos FA Ateitis! Ilgalaikis bendradarbiavimas apims sportinių futbolo stovyklų organizavimą Lietuvoje, glaudus bendradarbiavimas futbolo trenerių edukacijoje, trenerių iš Portugalijos darbas su akademijos auklėtiniais.

SL Benfica klubas turi ilgametę patirtį auginant futbolo profesionalus, tad laukiame geriausių rezultatų mūsų auklėtiniams! Tokie žaidėjai, kaip Bernardo Silva, Ruben Dias, João Félix ir daugelis kitų yra SL Benfica auklėtiniai, todėl galime drąsiai teigti, kad iš šio ilgalaikio bendradarbiavimo tikimės milžiniškų rezultatų savo akademijos nariams! Daugiau naujienų jau visai netrukus! Kiekvieną dieną mes ir toliau įrodome, kad mūsų pagrindinis tikslas – suteikti jauniesiems futbolininkams geriausias sąlygas Vilniaus mieste!

Magiškų Joninių

Magiškų Joninių visai FA Ateitis bendruomenei!

Sveikiname Jus sulaukus vienos magiškiausių lietuviškų švenčių – Joninių dienos. Joninių naktis – pati trumpiausia metuose, tad linkime spėti rasti paparčio žiedą, nupinti vainikus ir pasidžiaugti laužo šviesa. Šia proga rytojaus, t.y. penktadienio, futbolo treniruotės nevyks, mat visi treneriai prižadėjo visą naktį ieškoti paparčio žiedo, tad nespės iki rytojaus treniruočių pailsėti. Tad susisiksime pirmadienį.


Gražios ir magiškos šventės.


Pagarbiai FA Ateitis komanda

SL Benfica futbolo stovykla

52E576AD-E03A-4F68-AF34-3140FB9ABF3A
SL Benfica futbolo klubas jau skaičiuoja daugiau nei šimto metų savo istoriją. Šis klubas pasižymi ne tik puikiais rezultatais Portugalijos bei Europos futbolo čempionatuose, tačiau ir giliomis jaunųjų žaidėjų ugdymo tradicijomis. Tad 2022 m. metais SL Benfica žengia pirmuosius savo žingsnius į Baltijos regioną!
Futbolo akademija FA Ateitis yra pirmasis ir kol kas vienintelis šio super klubo partneris Baltijos šalyse.
Bendradarbiavimas pasižymės ilgalaikiais projektais, nukreiptais į Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo lygio kėlimą per sportines futbolo stovyklas, skirtas visiems norintiems tobulinti savo žinias bei įgūdžius su profesionaliais SL Benfica treneriais ir techniniais darbuotojais!
Savo ruožtu FA Ateitis pradeda bendrus projektus, susijusius su akademijos auklėtinių sportinės programos kuravimu, futbolo trenerių iš Portugalijos integracijos į akademijos veiklą, glaudų darbą su skautais, kurie atidžiai stebės mūsų auklėtinius ir gabiausius jaunuolius kvies į SL Benficos akademijos treniruočių procesą Portugalijoje.
Tad su dideliu džiaugsmu pristatome Jums pirmąjį mūsų bendrą projektą – SL Benfica dienos futbolo stovyklą!
Stovyklos pagrindinė užduotis – pakviesti visus vaikus, kurie dega meile futbolui, kurie jau žengia ne pirmuosius savo žingsnius futbolo aikštėje ir nori susipažinti bei patirti portugališko futbolo skonį.
Stovykla vyks Vilniuje, Sportimos manieže, kur yra pačios geriausios treniruočių sąlygos futbolininkams!
Dienos stovyklos susidės iš dviejų aukšto intensyvumo treniruočių; didelio kiekio žemo intensyvumo futbolo žaidimų; visi vaikai turės vaisių ir vandens pertraukėles; pietaus Urbihop viešbutyje; bendraus ir dirbs su SL Benfica treneriais aikštelėje ir už jos ribų; gaus dovanų oficialias SL Benfica stovyklos treniruočių aprangas; kiekvienas dalyvis gaus SL Benfica Stovyklos diplomą! O kas svarbiausia – gaus aukščiausio lygio futbolo treniruotes čia, Vilniuje, Jums nereikės niekur vykti į svečias šalis, kad įgauti naujos profesionalios patirties!
Dienos stovykla skirta vaikams nuo 2015 m. iki 2006 m. gimimo jauniesiems futbolininkams!
Kviečiami visų futbolo organizacijų auklėtiniai! Jei atvyksite iš kitų miestų – mes pasirūpinsime ir Jūsų apgyvendinimu ir smagiu laiku Vilniuje!
Stovykos data: birželio 27 – liepos 1 dienomis.
Stovyklos vieta: Sportimos arena, Vilnius.
Stovyklautojų amžius: nuo 2015 m. iki 2006 m. gimimo vaikai.
Stovyklos kaina:
FA Ateitis auklėtiniams tik 299 eur;
FM Ateitis auklėtiniams 330 eur;
Kitų organizacijų auklėtiniams 360 eur.
Jei registracija vyksta iš futbolo organizacijos pusės – didesnei nei 20 vaikų grupei iš vienos organizacijos taikomos išskirtinės nuolaidos bei galimybė treneriams prisijungti prie stovyklos veiklos ir semtis patirties iš SL Benfica futbolo trenerių bei techninių darbuotojų.
Registracijos pabaiga birželio 15 dieną!
Registruokitės el.paštu info@ateitisfa.lt arba telefonu 869440450.
Nepraleiskite šios progos ir suteikite savo vaikams aukščiausio lygio specialistų pagalba siekiant savo svajonių.